ua ru

Зустріч із мером

Мешканці вулиці Декабристів, які постраждали від негоди чи не найбільше, зустрілися з мером міста Владиславом Атрошенком та народним депутатом України Олегом Ляшком.

Мешканці вулиці Декабристів постраждали від негоди чи не найбільше. 9 липня зібралися всі гуртом аби обговорити нагальні потреби та питання з мером міста Владиславом Атрошенком та народним депутатом України Олегом Ляшком. Наша знімальна група перед тим навідалася до помешкання родини Дубовик, домогосподарство зазнало великих втрат, пані Наталія каже, тут було більше метра води. Жінка показує своє житло, тут все потребує капітального ремонту - голі стіни, посипалася штукатурка.


Наталія живе поруч із своєю свекрухою, Надією Іванівною, яка не може стримати своїх емоцій показуючи своє обійстя, в дворі сушаться речі, бо всі вони плавали, пригадує той злощасний день, каже вода заполонила все довкола, тут було півметра мулу.


Зараз стало трошки краще, тому попросила лікарів відпустити додому , бо тут потрібно наводити лад, жінка не придумає, за що братися. Ще одна проблема, з якою зіштовхнулися всі - питна вода не придатна для споживання. Тому тут стоїть діжка з привезеною питною водою, з кранів пити не можна.


Та в разі чого, тут чергує фельдшер, який готовий надати допомогу. Ліки необхідні є. Надзвичайники також чергують цілодобово , знають всі проблеми містян та йдуть їм на зустріч.


Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко каже, люди не залишаться сам на сам з бідою, мерія сприяє вирішенню їхніх проблем. Нагадав, що з понеділка можна приходити до мерії та отримувати матеріальну допомогу, на одне домогосподарство виділяється 5 тисяч гривень. Порадив людям не зволікати з відновленням документів та проведенням експертизи своїх будинків.


Необхідні документи, які дадуть змогу людям отримати кошти на відшкодування збитків з державної казни, будуть зібрані у найкоротші терміни, каже мер міста.


Народний депутат України Олег Ляшко пообіцяв громаді зробити все аби люди отримали гроші та змогли проводити роботи щодо відновлення своїх будинків, адже там зараз взагалі жити не можна.


Люди дуже сподіваються на допомогу та на те, що така біда, яку вони пережили, більше до них не повернеться.