ua ru

Зелена сцена у стилі фольк

Чим дивував проект чернігівців цього разу?
Липнева "Зелена сцена" присвячена фольк-музиці.На свято Івана Купала заграв та заспівав київський гурт "Гуляйгород". Свого часу фольклористи подолали сотні кілометрів, щоб зібрати від носіїв традиції унікальні зразки. На фестивалях та мистецьких акціях вони ділиться з глядачами музичними скарбами Центральної України.
Організатори "Зеленої сцени" давно чекали на приїзд гурту в місто. "Гуляйгород" існує, як автентичний гурт, так і електронний етно-проект "ДжіДжі", розрахований на молодіжну аудиторію. Чернігівці під час опитування забажали почути саме традиційну музику. Хоча в репертуарі "Гуляйгород"немає пісень Сіверщини,але деякі учасники колективу ще студентами побували у нашому краї і познайомились з його пісенними традиціями.
Локація "Розмовник" також пройшла в етно-стилі. Історичний музей презентував нове видання -каталог музейної колекції традиційної вишивки Чернігівщини. На святковому фольк-вечорі зібралось багато чернігівців, щоб послухати народні пісні, поспілкуватись, відкрити для себе щось нове та цікве. У серпні "Зелена сцена" завершує сезон. Чекаємо на зустріч із джазовими виконавцями.