ua ru

Допомога постраждалим від негоди

У Чернігові цієї ночі місто розмістило в резервних приміщеннях 32 постраждалих від негоди. Усі вони – жителі будинку по вул. Текстильщиків 23. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
З них 26 людей, у тому числі 4 дитини, поселені в гуртожиток будівельного ліцею на вул. Івана Мазепи. Ще шістьом надані кімнати в дитячому НРЦ №2, що на проспекті Перемоги (це дві родини, в одній із яких вагітна жінка, а в другій дитина з хронічною хворобою, якою опікується бабуся).
Сьогодні число тимчасово переселених може збільшитися за рахунок жителів пошкодженого стихією приватного будинку по вул. Декабристів 8-а. На ніч вони прийняли рішення знайти собі приміщення самостійно і слідкувати за своїм будинком, але заздалегідь попросили надати їм місце на ранок.
Про це повідомив начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.
- Людей з будинку по Текстильщиків, 23 ми вивели приблизно о 19.00 – 19.30, - розповів він. – Виводили всіх, хто був у будинку. Тимчасовий прихисток запропонували всім хто там проживав, незалежно від прописки. Кілька людей відмовилися, сказавши, що влаштуються самі. Решту жителів підвезли спеціальними автобусами і на 22.20 їх розміщення було вже завершене.
Сьогодні стан будинку по Текстильщиків 23 продовжать комісійно оцінювати фахівці.