ua ru

Депутати звернулись до керівництва держави

На пленарному засіданні 32-ї сесії Чернігівської міської ради депутати прийняли звернення до Верховної Ради України, Президента України та інших офіційних осіб нашої держави з проханням про терміновогое вирішення ряду болючих питань сьогодення.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Так, у тексті одного із звернень депутати просять посилити активність у всіх можливих напрямках та на всіх рівнях для звільнення Олега Сенцова й інших громадян України, засуджених в Росії за сфабрикованими кримінальними справами з порушенням усіх норм міжнародного права.
Крім того, депутати закликають народних депутатів України виконати базові вимоги Революції Гідності та публічні передвиборчі обіцянки, надані громадянам України та міжнародній спільноті щодо невідкладного впровадження виборчої системи з відкритими списками.
Також міська рада схвалила звернення щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення. "У результаті змін до Податкового Кодексу місцеві бюджети втрачають 75% від плати за землю за ці земельні ділянки. Це негативно вплинуло на виконання місценвих бюджетів та призвело до істотного скорочення видатків на вирішення нагальних для громади питань".