ua ru

Посли Великої сімки на Чернігівщині

Як оциніли процес децентралізації в області?
Посли країн Великої сімки відвідали Чернігівську область. Представники Канади, Японії, Франції, Великої Британії, США та Італії побували в Кіптівській об"єднаній територіальній громаді. Саме в цій ОТГ реалізується чимало проектів, які фінансуються та підтримуються закордонними партнерами.
Під час поїздки дипломати відвідали Кіптівський Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Завдяки цьому проекту Кіпітівська громада має сьогодні сучасний ЦНАП, який надає дев"яносто сім різних послуг.
Ще один вдалий проект стосується землеустрою, який вдалось втілити у життя за допомогою програми USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Його мета - створення електронного управління (землями на території ОТГ для їх економічного розвитку. Такий проект проходить в Україні вперше. Він є інноваційним з точки зору процедур та технологій.
Посли Великої Сімки під час поїздки відзначили успішність реформи децентралізації в Україні та запевнили у подальшій підтримці зі свого боку. Детальніше про візит послів на Чернігівщину дивіться в програмі "АКТУАЛЬНО".