ua ru

Сезон кишкових інфекцій

Як уникнути зіпсованих продуктів?
Спека перетворюворює на отруту звичні продукти харчування. М"ясо , риба , яйця , молочна продукція швидко псуються, вірогідність отруїтися зростає в рази. Та не дивлячись на рекомендації і застереження фахівців , хоча б в літній період по мінімуму вживати продукти тваринного походження, попит на них не зменшується. Наша знімальна група навідалася до ринку " Центральний" , де кожного дня йде реалізація свіжого " м"яса та сала.Тут діє лабораторія , її працівники запевняють , кожного ранку беруть зразки на експертизу.
Якщо все в порядку , то видається відповідний талон який гарантує якість . Тут відповідний документ демонструють всі, а от санітарно- гігієнічних норм дотримуються рідко.
Та якщо в павільйоні начеб- то продукція безпечна , щодо кравянки та домашньої ковбаси, яку реалізують на відкритому сонці, бере сумнів. Що стосується експерного висновку , то ми його так і не побачили. Хоча продавчині стають на захист свого товару, ще й дають куштувати , аби зняти всі підозри. Молоко , сир, сметана - живильне середовище для розмноження бактерій . А тому ніхто не має права їх продавати без перевірки. Ми поцікавилися його наявністю . Документ знайшовся у кожного. Та як виявилося експертний висновок цікавив тільки нас. Покупці на це не звертають увагу , майже ніколи. Та все ж потрібно хоча б куштувати , радять ескулапи, адже на ринку в павільйоні немає холодильників, та навіть кондиціонери відсутні , хоча це питання обіцяють вирішити в майбутньому. А тому лікар- гастроентеролог Алла Рибка каже ,краще в таку пору , купувати їжу в магазинах. Інакше можуть бути непередбачувані сюрпризи. Лікар не радить вживати ще й рибу , консерви , та майонез , оскільки в минулому році зверталися пацієнти з підозрою на ботулізм. На щастя, поки таких випадків у Чернігові не було.