ua ru

Міський пляж, матеріальна допомога

Які ще питання погодили на виконкомі?
На міському пляжі «Золотий берег» збудують адміністративне приміщення. Чернігівський виконавчий комітет міської ради 14 червня прийняв рішення про виділення 512 тисяч гривень на його будівництво. З місцем розташування поки що не визначилися.

Також виділені кошти на придбання електрокара для людей з особливими потребами, які також відпочиватимуть на міському пляжі. 16 червня об 11 годині розпочнеться офіційне відкриття пляжного сезону. Програма насичена різноманітними подіями. Міський голова Владислав Атрошенко звернув увагу керівників структурних підрозділів на те, щоб проведення будь-яких масових заходів проходило злагоджено, а головне, акуратно.

Серед питань, винесених на засідання виконкому міської ради було також і внесення доповнень до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста. За словами Ірини Брусільцевої, кількість звернень останнім часом значно збільшилася. На що міський голова зауважив, що треба змінити підхід до виплат матеріальної допомоги.
По-перше, збільшити її з 1 тисячі до п*яти , а по-друге, надавати її тільки тим, хто дійсно потрапив у скрутне становище. І вже з урахуванням цього вирішувати, кому надавати допомогу.

Члени виконкому також погодоли рішення щодо виплати матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з рідкісною генетичною хворобою, муковісцидоз.
Таких діток у місті п'ятеро. На рік їм виплачуватимуть по 10 тисяч гривень.