ua ru

Готуємо сани влітку

У Чернігові розпочали підготовку до зими.
Підготовка Чернігова до зими розпочалася в червні. В КАТП -2528 очікують, що перша партія солі до міста прийде вже 25 числа. Звітував на розширеній ранковій нараді у міського голови керівник підприємства. Аби вирішити питання з піском, яким посипатимуть тротуари та дороги в морозні дні, на підприємстві знайшли екологічний варіант та оголосили тендер

Як повідомив Руслан Волок, підготовка до зими йде у плановому порядку. При цьому підприємство після підвищення тарифів на вивіз сміття працює з рентабельністю у шість відсотків. Минулого року за підтримки міського бюджету більш ніж на 34 мільйони гривень оновили основні засоби. Крім цього після зустрічі Владислава Атрошенка з колективом, на підприємстві знайшли можливість підняти оплату праці працівникам. Руслан Волок детально прозвітував про зарплату кожного підрозділу. У звязку з тим, що миття скляних зупинок тепер теж входить в обовязки КАТП 25-28, вирішили купити невеличке авто для того аби розвозити працівників на об"єкти. Як відомо прибирання міста не тільки від снігу, але й від сміття це - основне завдання підприємства, тому варто змінити технологію прибирання у скверах та на тротуарах. Бо після сольової процедури, нова плитка довго не протримаються, акцентував Владислав Атрошенко.

Крім цього у Чернігові будинки, у яких влаштовані сміттєпроводи, стали певною проблемою для КАТП 25-28 у плані їх технічного обслуговування. Сміттєвози, які це забезпечують вже свій термін роботи відпрацювали. Тож сміттєпроводи у багатоповерхівках пропонують закрити, а людям - виносити сміття на спеціально відведені для цього майданчики.