ua ru

Нова техніка для дитсадка

Що подарували "Будинку добра і радості"?
У "Будинку добра і радості" радості стало трошки більше. Дитячий садок №74, який носить таку назву, отримав у подарунок сучасний офтальмологічний апарат. Його придбали стараннями благодійної організації допомоги обдарованим дітям. Її директор, Марія Вінниченко, пояснює - прилад відправили саме сюди, тому що дітей з різноманітними захворюваннями очей тут дуже багато. А ще сюди ходить її онук.
Зібрати кошти на придбання апарату виявилося непросто. Благодійники організували низку заходів - концертів, ярмарок, - до яких залучили знайомих обдарованих дітей. Підопічні Дмитра Зіневського, який при організації керує танцювальним гуртком, показали клас у сучасних танцях, решта - виготовляли сувеніри.
Сам офтальмологічний апарат прийде на зміну доволі застарілому обладнанню, яким у дитсадку користувалися досі. Жодних походів у поліклініку - процедура займає всього п'ять хвилин і проводиться раз на день. Актуальність цього пристрою для дитсадка №74 важко переоцінити, адже тут виховують 4 спецгрупи - 60 дітлахів з проблемами зору. А на весь Чернігів таких апаратів всього три, кажуть благодійники.
Призначати терапію на цьому апараті буде лікар, закріплений за дитсадком.