ua ru

Останній дзвоник у 1-ій школі

Скільки випускників провели у доросле життя?
67 випускиників першої школи сьогодні в останній раз йдуть цими коридорами, як завжди, дружньо тримаючись за руки , на свій останній дзвоник. Директор освітнього закладу Ольга Шелест пишається своїми дітьми ,адже тут багато талантів , хтось досяг успіху у спорті, хтось пише вірші, а хтось бездоганно володіє комп"ютером. Та дізнатися, скільки очікується медалістів, не вдалося. Поки що це тримають в таємниці, кажуть, остаточне рішення буде після здачі іспитів та оголошення результатів ЗНО. Тому залишається єдине - побажати легкої дороги, на шляху до дорослого життя. Класні керівники хвилюються не менше за дітей, хоча намагаються триматися. Кажуть, за ці роки не просто звикли до своїх дітей, а добре потоваришували , тому мають надію, що ніхто із них не забуде про своїх вчителів. Владислав Атрошенко також завітав на свято до першої школи, не як міський голова, а як батько. Для керманича міста важливо аби діти вибрали правильний шлях в майбутньому та ту країну, де вони будуть відчувати себе щасливими, і звичайно ж залишатися на батьківщині. До десятки кращих закладів міста, за результатами міських олімпіад з усіх базових дисциплін та за порядком зайнятих місць, увійшла перша школа , вона була незмінним лідером протягом п"яти попередніх років. Саме тут навчається шість учнів, які вважаються кращими та будуть отримувати протягом наступного навчального року, будучи вже студентами, стипендію від міського голови. Ігор Меліхов -один з них, адже хлопець є переможцем багатьох олімпіад - з математики, хімії, фізики, францезької мови. Та улюблена справа - це програмування. Тому, мабуть, він і став безперечним лідером на міжнародному конкурсі з айті технологій та робототехніки " інформатікс" , та завоював перше україсньке гран- прі. Ігор каже, за навчанням та програмуванням навіть не свсиг зрозуміти, що сьогодні для нього школа закінчується.
Владислав Атрошенко особисто потис хлопцю руку та зробив неочікувану заяву для всіх, яка порадувала в першу чергу хлопця. Адже мер цінує чесних , професійних , та розумних людей .
Поки Ігор думає, інші випусники отримують за свою активність в школі грамоти, та визначаються із майбутньою професією, наприклад, Дмитро Агібайлов любить футбол, але маючи дуже гарні оцінки у хлопця багато інших варіантів, каже поки є час подумати.
Та якщо хлопці тримають марку , то дівчатка не приховують емоцій, для них останній дзвоник - надзвичайно важлива подія.
25 травня останній дзвоник пролунав в Чернігові для тисячу п"ятсот тридцять одного учня 11- х класів . Претендентами на золоту медаль є 89 дітей, срібної 18.