ua ru

Свято випускників

Шкільний дзвоник пролунав востаннє для 11-класників другої школи.
Урочисто і зворушливо, пройшов останній дзвоник у чернігівський школі №2. На лінійку зібралися лише випусники - четвертих, дев’ятих і одинадцятих класів. Кожен з них стоїть на порозі чогось нового. Поряд вчителі і батьки. Шкільний вальс, останній дзвоник і кульки летять в небо - кращі традиції залишаються незмінними. Але найменьші помітили, що лінійка в їхній школі цього року була не зовсім звична. Для одинадцятикласників - сьогодні особливо спекотний день - вони з самого ранку на ногах. Емоції переповнюють. Адже їхня улюблена вчителька проведе для них останній урок. Саме для них ,у прямому сенсі , шкільний дзвоник пролунає востаннє.
Хвилюються батьки. Їхні діти мають визначитися з майбутньою професією.
7 років класною керівницею була в цьому класі Оксана Коваленко, викладач інформатики. За цей час її учні здобули 52 дипломи на різних олімпіадах з інформатики, 89 школярів стали переможцями конкурсів з ІКТ, веб-дизайну, анімації. Для неї вони "НАЙКРАЩІ".
Цей день вони запам’ятають назавжди. Наостанок випускники написали листи сьогоднішнім четвертокласникам з побажаннями, які їм прочитає 1 вересня - класний керівник Оксана Коваленко.