ua ru

Прощавай, школо!

Як 12 школа проваджала в доросле життя своїх випускників.
54-х своїх випускників проводжала у доросле життя загальноосвітня спеціалізовна школа фізико-математичного профілю №12. Все традиційно - шикування, вчителі, батьки, напутні промови. Незважаючи на заяви Міністерства освіти про застарілість таких "лінійок", її все ж таки вирішили провести у всіх чернігівських школах. На щастя, погода над дітьми зглянулася і плавитись на спеці не довелося.
Навчання у 12-й школі давалося її вихованцям нелегко, але і результат вартий поваги - 4 дипломи всеукраїнських олімпіад з математики, 2 дипломи захисту МАН, численні нагороди на міських та обласних змаганнях. Тепер прийомні комісії вишів можуть начуватися - знань у цих хлопців та дівчат вдосталь.
Чи не найбільше подяки на святі було висловлено вчителям, які пройшли зі своїми класами через всі роки, витримавши всі негаразди і вклавши у голови школярів необхідні для подальшого життя знання. Наостанок випускники 12-ї школи станцювали традиційний вальс. Але навіщо обмежуватися лише одним? - подумали вони і виконали ДВА танці поспіль. А потім у танок пустилися і вчителі.