ua ru

Новий сервісний центр МВС

Європейський сервіс у Чернігові.
Оновлений сервісний центр МВС України відкрився у Чернігові . Тут справжній європейський сервіс. До спеціаліста вхід лише за електронною чергою, а екзамен на знання правил дорожнього руху проходить у відкритому офісі та на сучасних комп’ютерах. Все максимально прозоро , кажуть ті , хто щойно здав тести. Відкриття зразкового сервісного центру у Чернігові стало можливим завдяки співпраці з місцевою владою. Акцентрував начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.
Як повідомив Владислав Криклій, відбір спеціалістів до центру проводили за конкурсом. Наразі тут 15 фахівців з зарплатою від 9 тисяч гривень. При цьому якщо ви не доїхали до обласного сервісного центру він сам приїде до вас. Тут є мобільний офіс , який надає такі ж послуги як і в головному центрі. Працюють на селах за графіком. Вже встигли провести 10 виїздів і прийняти близько 200 громадян. Що дуже актуально для Чернігівської області .
Людмила Сіра з Дніпровського приїхала до Чернігівського сервісного центру аби зареєструвати свій мопед разом зі своєю донечкою. В електронній черзі була 35-ю.
Крім дитячого куточка тут є WI FI та букросінг. Тож відвідувачам є чим зайнятися під час очікування своєї черги. Перелік послуг , які надаватимуть сервісні центр МВС України буде розширюватися. До кінця року планують реєструвати зброю та сільськогосподарську техніку . А певні адміністративні послуги можна буде отримати онлайн. Повідомив керівник головного офісу. Новий сервісний центр МВС працює на вулиці Шевченка , 162 –а. з 9до 18, без перерви . Вихідні : неділя та понеділок.