ua ru

Скандальне ДТП

Як почуваєтсья потерпілий хлопчик?
Аварія ,яка сталася у Чернігові 19 травня, не залишає нікого байдужим, адже там постраждала малолітня дитина. Ярославу Омельченко 11 рочків, його мама не спить вже третю добу, знаходиться у реанімаційному відділенні Чернігівської обласної лікарні з сином. Лікарі борються за його життя. Телефоном Тетяна Омельченко повідомила ,як син почувається сьогодні.
Нагадаємо ,хлопчик пересувався на велосипеді по вулиці Кільцевій, паралельно їхав автомобіль. В результаті сталося зіткнення. Дитина отримала чисельні травми, в тому числі і голови. Того ,хто знаходився за кермом ,поліція на місці ДТП не знайшла , і досі проводить розслідування.
Зокрема, поліція призначила ряд експертиз для остаточного встановлення всіх обставин , зокрема, походження білої речовини, яка була знайдена у пакету біля місця аварії. За даним фактом відкриті провадження відразу за трьома статтями кримінального кодексу України : порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, та залишення в небезпеці. Ім"я того ,хто збив дитину, хоча поліція не розголошує, та все ж швидко стало відомо ,що за кермом знаходився старший брат депутата обласної ради Дмитра Блауша Андрій . Мама потерпілої дитини також повідомила, що він з"являвся у лікарні та спілкувався з нею. Пані Тетяна каже ,що в його каяття повірила, адже для неї наразі головне, щоб якомога скоріше Ярославчик вилікувався та став на ноги.