ua ru

Сіверські музичні вечори тривають

Фестиваль класичної музики в Чернігові подолав свій екватор.
У місті триває 18-й міжнародний фестиваль"Сіверські музичні вечори".Один з концертів був присвячений музиці танго.Уперше на фестивалі грав відомий український баяніст Вячеслав Самофалов в дуеті з піаністкою Марією Віхляєвою. В аранжуванні Самофалова прозвучали твори найяскравіших представників жанру Пяццолли, Вільйольдо, Петерсбурського, Гарделя та Родрігеса.
На відміну від Вячеслава Самофалова, зі скрипалем Давідом Небелем фестивальна публіка добре знайома. Слідкуючи за карєрою молодого музиканта зі Швейцарії, можна лише радіти його успіхам. Давід Небель зараз готується до запису скрипкового концерту сучасного композитора Філіппа Гласса з Лондонським симфонічним оркестром. У цьому творчому процесі йому допоміг наш фестиваль та оркестр"Філармонія", з яким Давід Небель виконав на концерті твір Гласса .
Після концерту в Чернігові Давід Небель вирушив до Лондона. Фестиваль "Сіверські музичні вечори" подолав свій екватор. Попереду ще два концерти у залі філармонійного центру, на яких глядачі зустрінуться із солістами Вадимом Руденком,Олегом Полянським,Єгором Єгоровим та Антоном Шадріним.