ua ru

Туристичні дні у школярів

Чи вдалося подолати перешкоди?
Традиційно, щороку Чернігівській міський Центр туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми й молоддю проводить «дні туризму» для школярів Чернігова. Це спортивне захоплення займає провідне місце у фізичному вихованні дітей ,вони вчаться долати перешкоди, орієнтуватися на місцевості.Цього разу на змагання зібралося 28 загальноосвітніх навчальних шкіл , тут учні пятих, шостих та сьомих класів. Юні туристи змагаються у 12-ти спортивно-туристичних етапах, серед яких: в’язання вузлів, спуск-підйом, туристична колода, маятник, географічна вікторина тощо . Для Артема, учня шостого класу, найскладнішем випробуванням виявилась смуга перешкод: рух жердинами
Катерина дебютувала у якості судді хоча ще минулого року була одним із учасників змагань, та відчувала на собі всі випробування та їх атмосферу . Щоб здобути перемогу потрібна неабияка витривалість ,а головне це - заняття спортом.
По завершенню змагань учасники отримують почесні грамоти, позитивні емоції, можливість ознайомитися з туристичним спорядженням та набути практичні вміння.