ua ru

Зустріч мера з чернігівцями

Що хвилює містян?
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко продовжує зустрічатися з мешканцями міста, аби особисто почути проблеми, які хвилюють чернігівців. Після роботи 15 травня він побував у дворі будинку за адресою Шевченка 9. Оскільки він знаходиться у центрі міста, і навколо чимало кафе , його мешканці скаржились на постійний гамір в вночі.
Чернігівці також піднімали проблему аварійного стану балконів в будинку по проспекту Миру 21.
Як бути в цій ситуації поки не вирішили, це питання ще будуть досліджувати. Майже на кожній зустрічі чернігівці скаржаться Владиславу Атрошенку на стан дахів та їх протікання.
Начальник КП "Деснянське" Віктор Пригара зауважив, що певні гроші на ремонт покрівлі по вулиці Серьожнікова 6 є, хоча відремонтують її в цьому році лише частково через недостатню кількість коштів. Чернігівці скаржились і на брак туалетів у центрі міста,але як зауважив міський голова, ця проблема буде вирішена вже найближчим часом.
Також у дворі будинку за адресою Шевченка 9 замінять дорожнє покриття, встановлять паркан та сучасний дитячий майданчик для комфортного відпочинку дітлахів.