ua ru

Сіверські музичні вечори

Фестиваль класичної музики стартує 11 травня.
11 травня у філармонійному центрі розпочинається 18 -й міжнародний фестиваль класичної музики.Через гастролі головного оркестру фестивалю в Європі "Сіверські музичні вечори" було перенесено на травень.Змінилась дещо програма. Ми чекаємо на приїзд у місто відомих класичних музикантів з України, Швейцарії, Німеччини, Південної Кореї та Росії.На концерті-відкритті фестивалю прозвучить"Реквієм" Моцарта. Цей твір оркестр"Філармонія" на останніх гастролях в Іспанії та Португалії зіграв 12 разів протягом 14 днів. На думку,головного диригента симфонічного оркестру Миколи Сукача,це можна назвати світовим рекордом.
Учасниками цьогорічних "Сіверських музичних вечорів" будуть добре знайомі нашим шанувальникам імена. Серед них чернігівський кларнетист Антон Шадрін. Двічі на фестивалі зіграє молодий корейський піаніст Хьок Лі.Разом в одному концерті гратимуть піаністи Вадим Руденко та Олег Полянський.Вкотре чернігівці зустрінуться із прекрасним скрипалем Давідом Небелєм.Концерт в Чернігові допоможе музиканту підготуватись до запису нового диску.
Столиця України також долучиться до нашого фестивалю.Заключний концерт "Сіверських музичних вечорів" відбудеться 2 червня у Національній філармонії України.