ua ru

Ремонт доріг у місті

Вулиця Толстого з новим асфальтовим покриттям.
З початку тижня тривають ремонтні роботи по вулиці Толстого та Лісковицькій. У зв"язку з цим від понеділка перекрито рух транспорту. Наразі робітники уклали суцільний шар асфальту по вулиці Толстого - від Валу до Троїцького собору. По вулиці Толстого частково відновили рух транспорту. Він доїжджає до Троїцького собору та далі курсує вулицею Музичною до перехрестя з вулицею Івана Мазепи. Тролейбус №8 поки що на маршрут не виїхав. Місцеві жителі, що мешкають у цьому мікрорайні , задоволені, що ремонтують проїжджу частину.
На ділянці по вулиці Толстого з сьомої ранку і до пізнього вечора працює велика кількість техніки та більше двадцяти робітників "ШБУ -14".
Розпочалися роботи і по вулиці Лісковицькій. Дорожнє покриття тут не ремонтували кілька десятків років. Місцеві мешканці пригадують, що в дощову погоду тротуарами важко було пересуватися, оскільки через ями на прожджій частині утворювалося безліч калюж і автівки, які рухалися на великій швидкості, обливали багнюкою перехожих.
Наразі на більшій частині вулиці Лісковицькій вже зняли старе дорожнє покриття. По завершенню ремонтних робіт на Толстого, тут почнуть вкладити суцільний шар асфальту. Співробітники патрульної поліції забезпечують нагляд за організацією руху транспорту. В кінці Лісковицької, де наразі тривають роботи з видалення старого дорожнього покриття, проїзд дозволено лише громадському транспорту та автівкам, господарі яких мешкають у цьому мікрорайоні.