ua ru

Чернігівщина та Італія

Нові можливості для співпраці.
Надзвичайного та Повноважного Посла Італії в Україні пана Давіде Ла Чечіліа зустрічали у Чернігові. Це його перший візит до нашого міста.
Більше 22 років наш регіон вже співпрацює з благодійною італійською асоціацією «Кассаго кличе Чорнобиль». Медичне обладнання для обласної лікарні, підтримка проектів культури та спорту. Це ті галузі в яких вже вдалося зробити чимало. Щодо економіки , товарообіг сягає 60 мільйонів доларів. Це не так багато , як хотілося б , наголосив Чернігівський губернатор. Наш потенціал значно більший .
У свою чергу пан посол повідомив про те , що італійська сторона зацікавлена в співпраці з аграрним сектором , а також у питанні відновлювальної енергетики та модернізації дорожньої та енергетичної інфраструктури. Готовий отримати пропозиції і сприяти їх реалізації. У рамках візиту до Чернігові італійці побували в обласній лікарні і озвучили проблеми , які виникли у співпраці через певні зміни у чинному законодавстві України.
Як повідомив пан Надзвичайний Посол ,на днях в Чернігівську обласну лікарню має прийти дві фури з медичним обладнанням та ліжками. У свою чергу губернатор запросив італійців на великий економічний форум , який відбудеться у Чернігові 16 травня. Він дозволить більш детально познайомитися з можливостями регіону і знайти цікавих партнерів . По закінченні зустрічі на память про Чернігівщину гостям вручили сувенірні подарунки .

Новини по темі