ua ru

Зустріч мера з мешканцями частина 2

Деякі чернігівці мріють повернути місту фонтан із жабками. З проханням відновити пам*ятку дитинства люди звернулися до очільника міста Владислав Атрошенка на виїзній зустрічі, яка пройшла на вулиці Освіти, 8.

Ремонт дахів будинків, під*їздів, встановлення лічильників на тепло  та газ - гарячі  теми розмов для чернігівців. Тож без уваги  їх не залишили.

Ще проблема. Біля будинку по вулиці Освіти 8, є чимала кількість  гаражів. Мешканці впевнені, що вони  розміщені тут незаконно, тож попросили провести перевірку у їх мікрорайоні.   За словами Владислава Атрошенко, торік в місті демонтували 120 гаражів, які були встановлені незаконно.

На облаштування міжбудинкових територій  у 2018 році з міського бюджету виділено 30 мільйонів гривень. Тож охопити усі двори міста, не вистачає коштів. Щоб зробити  лише ремонт мідворових проїздів у місті необіхдно 1,5 мільярди гривень.

Насамкінець зустрічі міський голова зауважив, аби міський бюджет наповнювався  й коштів вистачало на всі потреби міста, всім необхідно сплачувати податки.  Адже чимало чернігівців  отримують зарплату у конвертах.