ua ru

Дороги

Дороги у Чернігові ремонтуватимуть. На виконкомі визначили обсяг робіт.

Міський голова озвучив адресну програму  з  конкретними  цифрами по кожній   визначеній вулиці. 260 тисяч  квадратних метрів  дорожнього полотна  у Чернігові планують  відновити шляхом поточного ремонту. 

Список вулиць, які будуть відновлювати вже незабаром,  розміщений на сайті  Чернігівської міської ради. На поточний ремонт цьогоріч   місто спрямовує 115 мільйонів гривень.  Владислав Атрошенко  робив розрахунок вартості квадратного метру  асфальту шаром у 5 сантиметрів  для тих , хто хоче докопатися до кожної копійки , безпосередньо на засіданні виконкому.

Тож на поточний ремонт потрібно 125 мільйонів , знайшли 115 . І ті поки поки що перекинули з інших  статей  видатків , які вже розподілені  в  цьогорічному бюджеті.Враховуючи стан  доріг , Чернігів змушений поки що відмовитися від капітального ремонту   на вулиці Молодчого  і перенаправити ці кошти на  косметичний. Капітальний теж буде, але не стільки , як хотілося б.

Міський голова за капітальний ремонт доріг, на його думку розумна пропорція 90 на 10 відсотків. Але  на це потрібно  в тричі  більше коштів ніж на поточний ремонт. Акцентував Владислав Атрошенко.