ua ru

25 РОКІВ ЛІЦЕЮ

На Красній площі у всій красі курсанти Чернігівського ліцею з посиленою військово - фізичною підготовкою, викладачі , випускники , гості та представники влади.
 Вони прийшли на урочистості з нагоди 25 річчя прославленого чернігівського навчального закладу.  Вносять  прапори України , області  та ліцею. А далі  хлопці , рідні яких  зараз  в зоні АТО ,  клануть квіти до стели памяті Героям України. Усі схиляють голови у хвилині мовчання. Шестеро  випускників  ліцею поклали своє життя за вільну Україну на сході. Півтори тисячі  служать на офіцерських посадах в Збройних силах України. Їх зміна демонструє свою бойову майстерність.
 Традиційні  офіційні виступи та привітання.Почесні грамоти та подяки   від обласної адміністрації , міської та обласної рад вручають викладачам закладу.Губернатор дарує  найкоштовніший   презент - сертифікат  на  автобус. Тож тепер заклад буде  з власними колесами.
В небо запускають 25- ку на синьо - блакитних кулях. А на площі запалюють  своїм азартом та  темпераментом  музиканти  військового  оркестру. 
Губернатор  виявляється теж пройшов  бойове гартування у стінах колишньої льотки . Його випуск був останнім у Чернігівського  вищого  військового училища льотчиків.
Полковник, Микола Шпак - чверть століття разом з ліцеєм. Це його життя  і його дітище.Каже , гордий  своїми випускниками , які  є у всіх силових структурах України. 
Захід завершується по військовому красиво. Відточеним маршем колона  ліцеїстів йде Красною площею.  Їх фотографують , їм аплодують , ними  милуються і звичайно пишаються. Гордість України , її захист  та незламна  чоловіча  воля до перемоги  і боротьби. Саме  ці якості формують у  хлопців , які проходять військовий вишкіл у Чернігівському ліцеї з посиленою військово- фізичною підготовкою.