ua ru

Чернігівець завоював паралімпійське «золото»

Чернігівський спортсмен Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту медаль зимових Паралімпійських ігор у Пхьончхані.
Рептюх став першим у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем.
Він пройшов дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Це вже друга нагорода нашого паралімпійця на теперішніх іграх, але перше олімпійське золото, завойоване Ігорем. До цієї перемоги він ішов довгих вісім років, наполегливо тренуючись, враховуючи помилки попередніх змагань. Уривки чемпіонського виступу нашого земляка пропонуємо переглянути і Вам.
Також у третій день XII Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці завоювали ще дві нагороди: 1 «срібло» і 1 «бронзу».
Загалом українці вже здобули 9 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Після третього дня змагань Україна посідає 3 місце у медальному заліку.