ua ru

Повторна реконструкція

Як прибиратимуть затікання в підземному переході?
На підземний перехід біля готелю Україна знову чекає масштабна реконструкція. У зв’язку із затіканням підземки, на об’єкті проведуть гідроізоляцію. Нагадаємо, проблема виникла кілька тижнів тому, в період тривалих дощів, стеля у підземному переході почала затікати. Помітили недолік і чернігівці, зауваження висловили у соціальній мережі Фейсбук. На дописи відреагував міський голова Владислав Атрошенко під час ранкової наради у вівторок. Пояснив, аби уникнути затікань, перехід потрібно капітально гідроізолювати, а це тягне за собою не лише значні витрати, а і незручності для руху автотранспорту. Порадившись з фахівцями у сфері будівництва, вирішили - перехід потрібно ремонтувати. Відповідне питання винесли на обговорення виконкому.
А саме - з боку Головпоштамту, зробити це планують орієнтовно з 14 по 25 жовтня включно. Транспорт рухатиметься у об’їзд за розробленими схемами.
Водіям автотранспорту також доведеться об’їжджати ділянку ремонту. А взагалі в управлінні транспорту просять власників авто обмежити рух на період робіт, аби не виникало заторів. У свою чергу мер міста Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців поставитися з розумінням до ситуації.
За словами архітектора проекту Тетяни Мазур, на роботи з міського бюджету доведеться витратити близько 4-х мільйонів гривень, однак ця цифра дуже суперечлива, ймовірно, коштів вкладуть менше. Крім того, зазначив Владислав Атрошенко, дивитимуться на перспективу.
Запитань у членів виконавчого комітету до проекту-рішення не виникло. Усі згодні, що роботи на найбільшому підземному переході міста потрібно зробити ідеально.