ua ru

Фестиваль «Яскрава країна» - всьоме в Чернігові

22-24 вересня 2017 р. до Чернігова всьоме завітає вже традиційний міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацького мистецтва «ЯСКРАВА КРАЇНА В ЧЕРНІГОВІ-2017».
Фестиваль проходить за підтримки Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА.
Метою фестивалю є демонстрація та оцінка творчих досягнень дітей, знайомство учасників з історичними та культурними багатствами Чернігівщини, творчий розвиток дітлахів, нові знайомства та позитивні емоції.
У цьому році за звання найкращого у номінаціях вокал (естрадний, академічний, народний), інструментальний жанр та хореографія (народна, класична, сучасна, естрадна, стилізована) будуть змагатися не лише учасники з різних регіонів України, але й конкурсанти з сусідньої Білорусі. Загалом фестиваль об’єднає близько 400 талановитих хлопців та дівчат, серед яких чимало і самих мешканців Сіверського краю.
До складу журі конкурсу увійшли відомі діячі культури та мистецтв регіону та України, які неупереджено та максимально професійно оцінять кожен виступ юних учасників. Вперше до складу журі цього фестивалю долучився Урхов Богдан – відомий хореограф, фіналіст міжнародного сезону шоу «Танцюють всі – 9». Танцівник не лише професійно оцінить виступи конкурсантів, а й дасть власний майстер-клас для усіх бажаючих з «contemporarydance».
Конкурсні виступи розпочнуться 23 вересня об 11:00 в Міському палаці культури та Музичній школі №1 ім. С. Вільконського.
Фінальний гала-концерт із виступами найталановитіших учасників та нагородженням переможців проходитиме в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка 24.09 о 15:00.
Для представників ЗМІ 24 вересня о 14.30 в облмуздрамтеатрі кім. 56 передбачено прес-конференцію.