ua ru

Пункт утримання тварин: будівництво відновили

У Чернігові відновили роботи з будівництва пункту тимчасового утримання тварин по вул. Володимира Дрозда (вул. Любченка).
Будівництво було призупинено у зв’язку з необхідністю внесення змін до проекту. Після його коригування вартість будівництва зросла на 6,5 млн. грн. Виконує роботи на об’єкті ТОВ «ВКФ «Промкомплект», повідомляють в Управлінні ЖКГ міської ради.
Наразі підрядник будує карантин та прибудови до адміністративно-виробничої будівлі. Закладено фундаменти, їх утеплено, зводяться стіни та ведеться прокладання внутрішніх систем каналізації. Будуються вольєри.
Адміністративний блок вміщуватиме опалювальні приміщення: карантину, операційну та післяопераційний стаціонар. Тож додатково на території пункту облаштують котельну.
Нагадаємо, у місті вирішили регулювати чисельність тварин за допомогою методу біостерилізації. Бездомні тварини після вилову будуть стерилізуватися, вакцинуюватися, проходить обробку від паразитів і повертатися на місце вилову під опіку зоозахисників. Частину безпритульних тварин планують влаштовувати в сім’ї.