ua ru

Прем’єра в молодіжці

Новий сезон у молодіжному театрі стартує 15 вересня.
Творчий склад молодіжного театру завершує канікули, і розпочинає новий театральний сезон вже 15 вересня. Треба сказати, що навіть під час відпустки йшли активно репетиції, оскільки актори прем’єру за мотивами казки-повісті Гофмана " Крихітка Цахес". Окрім цієї приємної новини , є і інші, трупа поповнилась . 23- х річний Микита Слободенюк, та 16- ти річний Дмитро Дягтар вливаються в колектив молодіжки. Їм дісталась одна роль на двох Бальтозара. Кожен із хлопці передають її по різному, та розуміють однаково.
Головну роль крихітки на прізвисько Цинобер виконоє зірка молодіжки Микола Бичук, образ, який приміряє на себе актор не простий, і викликає різні відчуття , хоча б тому, що за історією Цинобер не той за кого себе видає, його життя побудоване на досягненні інших, які він з легкістю видав за свої, і став кумиром для всіх.
Микола потоваришував із своїм героями, каже внутрішніх бар’єрів немає, хоча якщо брати реальне життя актора то воно дещо інше, він багато працює зпочатковуючі нові проекти, знімаючі кліпи, і ось уже в жовтні весь Чернігів має побачити фільм, який знімали все літо про життя Михайла Коцюбинського . Словом часу на відпочинок немає.
Щодо відведеної для нього ролі , то головне каже, що сама історія є цікавою, що правда фінал цієї історії режисер зробив неочікуваним, завісу таємниці глядачу відкриють вже цієї п’ятниці.