ua ru

Ілюстрована історія Чернігова – вже в продажу

Комунальне підприємство «Будинок книги» Чернігівської міської ради вперше за всі роки своєї роботи виступило не тільки продавцем, а й видавцем. Або, точніше, замовником видання книги. Нещодавно вона побачила світ і днями надійшла у продаж.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Це відома багатьом «Ілюстрована історія Чернігова» авторства доктора історичних наук, професора Ніжинського університету ім. Гоголя Сергія Лепявка.
Видання являє собою поєднання історично достовірного тексту та великої кількості ілюстративного матеріалу. Воно дуже красиве і «подарункове» як за розміром, так і за високою якістю паперу, обкладинки, друку тощо.
Перше видання цієї книги Сергія Лепявка, яке побачило світ кілька років тому, було досить швидко розпродане, але бажаючі його знайти та придбати приходили знов і знов.
12 вересня в Чернігівському обласному історичному музеї імені Василя Тарновського відбулася презентація цієї книги за участю автора, а також заступника Чернігівського міського голови Олександра Ломака і директора обласного історичного музею ім. Василя Тарновського – Сергія Лаєвського.
На презентацію прийшли історики, краєзнавці, працівники музеїв, архіву, художники та інші фахівці, що так чи інакше допомагали у створенні книги. А також журналісти і просто зацікавлені чернігівці.
Презентація відбулася в залі, один з відомих експонатів якого теж є на ілюстрації у новій книзі.