ua ru

Харчування школярів

Скільки учнів чернігівських шкіл з гарячими обідами?
70 відсотків дітей шкільного віку харчуються у їдальнях. Всього у 1-ому півріччі отримувати гарячі обіди у навчальних закладах виявило бажання 17 тисяч 651 учень. Вартість харчування у школах наразі складає 14 гривень на день . Фінансування здійснюється за рахунок міського бюджету та батьків у співвідношенні 70 на 30 . За цю суму діти отримують смачні і достатньо збалансовані страви. Про це повідомила директор КП " Шкільне" Антоніна Радченко на розширеній нараді в мерії. Каже, спеціально порівнювала наші дані з великими містами , і з"ясувалося, що чернігівські учні харчуються на рівні.
Ціни на продукти значно зросли, але це не відбилося на якості шкільних обідів, зауважила заступник начальника управління освіти Віра Казимір.
За дорученням міського голови була перевірена інформація щодо вчителів, які в штатоному розкладі значаться, а на роботі чомусь їх немає. З цього приводу були відповідні скарги.
Міський голова Владислав Атрошенко нагадав присутнім, що наближається день міста, а тому, зауважив, цю подію потрібно відсвяткувати на рівні , як наприклад, у Вінниці - там було чимало видовищних заходів і людей зібралось безліч. На думку мера Чернігова, це пояснюється демографічною ситуацією, очевидно що там вона краща, ніж у Чернігові.
Чернігів, який спав та занепадав десятки років, потрібно відроджувати швидкими темпами, аби він зайняв почесне друге місце після Києва, для реалізації цієї мрії місту потрібні молоді та енергійні люди, наголосив Владислав Атрошенко.