ua ru

Легенди Чернігова оживають

Театралізована екскурсія в минуле.

В Чернігові оживають легенди! В місті проводять оригінальні безкоштовні екскурсії, під час яких можна побачити героїв минулих епох, які свого часу мали відношення до нашого міста.

Героїв минулих часів грають здебільшого Чернігівські студенти. Перевдягнені в театральні костюми, із ретельно підібраним реквізитом - вони задають тон всій екскурсії.

Головна дієва особо подорожі в минуле - екскурсовод Ервін Міден. Це він збирає на початку Валу групу бажаючих послухати історію Чернігова та веде їх вулицями міста, яскраво розповідаючи про минуле.

Учасники екскурсії під час годинної подорожі містом зустрічають кількох "персонажів з минулого". Цього разу тема - «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!». Олександр Жереб грає роль представника тодішньої інтелігенції Олександра Анастасьєва, який свого часу переймався благоустроєм міста.

А ось студент Павло Кириченко приміряв на себе образ Миколи Гоголя.

Костюми для своїх героїв студенти беруть в місцевих театрах, шукають по родичах та знайомих старовинні речі. Організаційну та матеріальну підтримку в цьому їм надає Чернігівська міська рада.

Та головне заохочення для організаторів та учасників екскурсійного дійства - вдячні глядачі.

Такі безкоштовні екскурсії проходять в Чернігові кожної останньої суботи місяця - в теплі місяці року.