ua ru

Найстаріша школа Чернігова

Чи є перспективи у міської ЗОШ №23?

Найстаріша школа в Чернігові № 23 , що на Бобровиці ,буде сучасною і великою. Але не сьогодні , а через деякий час. Існуючі приміщення, які більше схожі на хатинки , ніхто зносити не буде. Аби заспокоїти батьків та педагогів тут відбулися громадські слухання з мешканцями мікрорайону. Наразі у 23 школі навчається 203 учні. На перспективу планують відкрити навчально- виховний комплекс на 2 входи : з однієї сторони - дитячий садок , з іншої - школа.

Чутки про будівництво тут ходили давно , але до цього справа досі не дійшла .У цих стінах виросло декілька поколінь, а хатинки ,як стояли так і стоять. Добре, що хоч збудували нормальний туалет, в окремому приміщенні, доречі до цього часу тут був кабінет праці. А так багато років діти мусили ходити на вулицю. Розповідають люди.

Ситуацію добре розуміють і педагоги , тому вони в один голос кажуть, це питання потрібно вирішувати негайно, піднімати з колін навчальний заклад. Бо він мікрорайону потрібен.

Найстарішій будівлі скоро буде 90 років, наймолодшій ,спортивній залі за 20-ть. Для того, щоб розпочати робити з облаштування нового навчально- виховного комплексу , спочатку потрібно розробити та узгодити проект, знайти на його реалізацію кошти.  А до цього часу управління освіти міської ради намагатиметься підтримувати існуючий заклад .

З  2018 -го школа 23 отримує новий статус - стане 1- 2 ступеня , тобто діти навчатимуться тут тільки до 9 класу, далі переходитимуть у спеціалізові міські школи, така практика тут діє вже майже 5 років , каже директор Олена Величко, бо такий вибір робить більшість старшокласників уже сьогодні. Тому зміна статусу навчального закладу ні у вчителів , ні у мешканців мікрорайону Бобровиці занепокоєння не викликала.