ua ru

Халати медикам

Хто вдягнув працівників міської лікарні?

Медики третьої поліклініки першої Чернігівської міської лікарні отримали нові халати. Здається невеличкий , але такий необхідний подарунок.

До речі такі білосніжні обновки лікарі та медсестри першої міської від Сергія Березенка отримуть вже в четверте. Загалом , як мінімум двісті працівників першої міської вже одягнуті у білосніжні халати від Сергія Березенка. Річ надзвичайно потрібна запевняють вони, бо зазвичай, доводиться обновки купувати власним коштом , а це недешево.

Тож медсестрички третьої Чернігівської поліклініки, а саме їм цього разу дісталося найбільше обновок, приміряють халати і радіють подарункам. Бо на момент старту медичної реформи потрібно виглядати на усі сто. В очікуванні не тільки лікарі , але й пацієнти.

Дійсно , Верховна Рада прийняла необхідні законопроекти лише у першому читанні. Після внесення доповнень їх розглядатимуть у другому. Але пріоритети , як наголосив народний депутат України Сергій Березенко , який є членом профільного комітету і сином медиків , уже відомі.