ua ru

На кордоні все спокійно?

На кордоні все спокійно?
За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.
За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.

Та загалом протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль, повідомляють у прес-службі прикордонного загону.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 10,8 тис. осіб та 2 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 2% та збільшення транспортного потоку на 15%. Через державний кордон не пропущено 6 осіб, з яких 2 – громадяни Росії.

До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 4 особи, на яких накладено штраф 1938 гривень.