ua ru

Змагання рятувальників України

Збірна Чернігівської області – серед лідерів.

Завершився 25 чемпіонат України з пожежно- прикладного спорту . Впродовж трьох днів 26 команд з усіх куточків нашої держави змагались за звання кращих, нагадаємо учасникам довелось пройти 4 обов"язкові естафети : подолати 100- метрову смугу з перешкодами, піднятися висувною та штурмовою драбиною на 3- й та 4 - й поверхи начальної вежі , пройти пожежну естафету  та бойове розгортання, доречі збірна Чернігівської області саме у цих змаганнях стала лідером, показала гарний результат у 30 секунд.

Головний суддя змагань Олександр Тарасов зауважив, що чемпіонат цього разу пройшов на високому рівні, і вся комісія, яка слідкувала за процесом проходження конкурсних вправ спрацювала добре.

Таким чином за підсумками 25 чемпіонату з пожежно- прикладного спорту звання чемпіона України здобула збірна міста Києва, на другому місці Волинська команда . Почесне третє місце у збірної Львівської області. Відтепер переможці захищатимуть честь пожежних на чемпіонаті світу у Туречинні .