ua ru

День йоги -2017

Як відзначали свято в Чернігові?

Олександр працює будівельником. Більше семи років у вільний від роботи час він займається йогою. Каже, що такі тренування допомагають покращити не лише фізичний стан, а й почуватися впевнено.

Сьогодні комплекс вправ з йоги Денис виконував зі своєї малесенькою донечкою. Чоловік зізнається, що під час таких тренувань особливу увагу зосереджує не лише на власних відчуттях, а ще й дитини.

Другий рік поспіль Міжнародний день йоги відзначили у Чернігові. Наприкінці 2014 року Генеральна Асамблея ООН підтримала ініціативу Прем’єр-Міністра Індії і започаткувала це свято в Україні. У неділю в міському парку культури та відпочинку поціновувачі індійської культури зібралися аби заглибитися в пізнання себе та з’єднатися з природою. Свято стало можливим за підтримки міського управління культури та туризму.

Фахівці переконують, що люди, які займаються йогою, успішні у будь-яких справах. Проте такий вид фізичних та духовних занять підходить далеко не кожному. Найголовніше під час виконання вправ, аби це приносило задоволення.

На святі йоги у міському парку культури та відпочинку кожен охочий міг доєднатися до пізнання себе, спробувати виконати вправи та познайомитися з культурою Індії.

Новини по темі