ua ru

День медичного працівника

Які перспективи очікують медичну галузь Чернігова?

Чернігівська міська лікарня № 1 приймає привітання до дня медика. Тут на сьогоднішній день працює тисяча працівників, які кожного дня рятують життя.  З поздоровленнями приїхав Чернігівський міський голова до найстарішого медичного закладу міста , адже за словами медиків, цій лікарні вже більше ніж 250-т років. Владислав Атрошенко розповів про те , які перспективи очікують першу міську.

Що стосується матеріально- технічної бази то проблеми вирішуються , в 16 році на закупівлю необхідного обладнання пішло 7 мільйонів гривень, повідомив мер міста , в наступному році за рахунок коштів спеціального фонду бюджету розвитку планують витратити 3, 5 мільйона гривень на модернізацію першої лікарні. Виконуюча обов’язки головного лікаря Лілія Стрілецька озвучила першочергові потреби закладу.

Лілія Кисіль працює в цьому медичному закладі давно, з 68 року ,їй є що порівнювати. Каже те ,що було тут навіть 5- 10 років тому і тепер це - дві великі різниці, такого ремонт , медичного оснащення ,яке вже є і ще планується ,тут з роду не було. Єдине, що бентежить лікаря , так це маленька заробітна плата.

Та якщо брати рівень минулого року то заробітна плата у мед . працівників збільшена у півтора рази, в 16 році фонд заробітної плати першої лікарні склав 42 мільйона 400 тисяч гривень , у 17 році це вже 63 мільйона 700 тисяч гривень. Акцентував Владислав Атрошенко. Обіцяна реформа медичної галузі має реалізувати мрію лікарів про достойну зарплату.