ua ru

Журналісти святкують

Що робили школярі на телеканалі «Новий Чернігів»?

Учні чернігівської школи №2 спробували себе в якості журналістів. Зараз вони перебувають у пришкільному таборі. Напередодні професійного свята медійників, школярі з екскурсією прийшли до міського телебачення "Новий Чернігів." Усі без виключення залюбки позували перед камерами та розповідали про шкільне життя та відпочинок.

Після коротенького посвячення в ази журналістики, такі ще зовсім юні і водночас дорослі, діти з усією відповідальністю, як справжні професіонали , брали один в одного інтерв"ю. Між іншим теми та запитання вигадували самостійно.

Проте найбільш відважні учні виявили бажання поспілкуватися з абсолютно сторонніми людьми. Звичайно під нашим пильним наглядом, діти підходили до незнайомців і ставили свої запитання.

Після такої плідної праці, можливо десь і не зовсім ще вдалої, багато хто з дітей зізнався, що дуже хочуть у майбутньому стати справжніми журналістаима, а деякі взагалі вважають, що цілковито готові приступити до роботи вже зараз. Про те, у чому на їхню думку полягає суть професії журналіста, школярі охоче нам розповіли.