ua ru

День авіації в Чернігові

Авіамодельне свято в музеї під відкритим небом.

Всесвітній день авіації та космонавтики відзначається 12 квітня, однак у Чернігові він настав дещо раніше: у суботу. на території музею під відкритим небом колишнього Чернігівського льотного училища зібралися ветерани-авіатори та вихованці гуртків авіамоделювання та ракетобудування нашого міста.

Під час святкування організатори підбили підсумки конкурсу малюнків та поробок "Зоряні шляхи Чернігівщини", однак для присутніх це було не так цікаво як творіння юних авіамоделістів.

Кількість літальних апаратів на святі зашкалювала: були представлені саморобні моделі ракет різних форм та розмірів, літаки на двигунах внутрішнього згоряння та електромоторах. А представники Науково-випробувального центру ЗСУ показали новий парашут польського виробництва та вітчизняний безпілотник.

День авіації та космонавтики у колишній "льотці" святкують вже четвертий рік поспіль. У майбутньому ветерани училища планують запросити також авіамоделістів з усієї області, а також свого найвідомішого випускника - першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.